ВСЕКИ СЕ ОПЛАКВА, ЧЕ ФОРУМИТЕ СА ЕДНООБРАЗНИ, ЧЕ НЯМА НИЩО НОВО ИЛИ ОРИГИНАЛНО Е ТОВА Е НА ПЪТ ДА СЕ ПРОМЕНИ. СТРАННИЧЕ, ДОБРЕ СИ ДОШЪЛ НА ОСТРОВ

ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Flag Counter
▶Добре дошли!
в Сиатъл

Съществуват пет големи компании, обхващащи почти целият щат. Всяка компанията се състои от два съдружника, които ще са собствениците на империята и служители, които работят там. Както е известно бизнеса е една голяма, световна индустрия,а между компаниите винаги е имало неприязън и желание за повече мощ. Но както във всеки друг град, този също не пропуска да приюти и едни от най-големи наркодилъри, фалшификатори, наемни убийци и т.н. Всеки от тях много добре знае как да върти лесни пари, изплъзвайки се лесно и незабелязано на органите на реда. Много от хората, идващи от "подземния свят", желаят да завземат някоя компания, чрез убийство на реалните собственици.

▶Вие сте влезнали
като
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
▶Екипа

Cristian Grey.

▶administrator

- sahara

▶administrator

▶Какво ново?
Latest topics
▶Top posters
Top posters
.a.n.n.a.

Christian.

Thayer

Caroline.

Алина.ᴳᵘᵇᶫᵉᴿ

Chiara.

Jenny Humphrey

miss grey.∞

Flor Leroxe

Виктор.

Share | 

Chiara. & Лукас

Go down 
АвторСъобщение
Chiara.
Underworld
Underworld

Брой мнения : 193
Харесани постове : 0

ПисанеЗаглавие: Chiara. & Лукас   Съб Май 04, 2013 4:37 pm

Факт беше, че Киара заспиваше за отрицателно време, затова все още не бързаше да се качи в стаята си и дасе отдаде на една дрямка, която се надяваше да не бъде прекъсната от телефона, или някой неканен и наочакван гост. Макар, че тя обичаше гостите, особено когато бяха повечко. Навън се бе мръкнало отдавна, но тъмнокоската все още се занимаваше с разглабянето на един автомат и най-внимателното му и основно почистване. Оръжията й бяха слабост, но и част от работата й, као един наркобос все пак. Може би ако не се занимаваше с тъмни сделки и с подземния свят, щеше да е някоя колекционерка на оръжия. Абсолютна маниачка. Седейки на масата в средата на подземната оръжейна, Киара се подпря на една страна и това едно подписане беше фатално. Бе толкова изморена, че заспа почти веднага, макар и подпряна на масата да не беше най-удобната поза за сън.
Навън беше изключително ясно време, а за свое учудване, Киара беше в родна Италия. Неапол. Намираше се на Неаполитанския залив, загледана в сините води на морето. Минаваха хора, минаваше дори полиция, но никой не подозираше нея в нищо, а това беше странно. Но.. все пак тя сънуваше, странностите бяха част от този така загадъчен процес. Вървеше към пристанището, където се белееха яхтите на по-заможните жители или просто посетители на неапол. Когато видя извития надпис "Kapone", на задната част на една снежнобяла яхта, тя позна, ч е е на баща й. Качи се, само за да забележи, че вътре имаше някой. Влезе навътре и забеляза някакъв мъж.
-Лукас? - попита тя в същия момент.
Не беше сигурна откъде го позна и откъде беше така убедена, че е той, но просто знаеше.
Изчака да се обърне, докато през това време тя посягаше към бутилката уиски, с идеята да си сипе чаша от малцовата напитка. Баща й винаги избираше хубави уискита, пиеше от най-хубавото, защото това беше неговата страст. Висококачественото уиски и още по-висококачествените вина.

Последната промяна е направена от Chiara. на Съб Май 04, 2013 8:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лукас Касиди
Underworld
Underworld

Брой мнения : 10

ПисанеЗаглавие: Re: Chiara. & Лукас   Съб Май 04, 2013 6:04 pm

Поредния ден в , който Лукас нямаше никакви планове и не знаеше изобщо дали ще излиза или не . Очакваше някое от онези странни обаждания на скрити номера задвавящи определи измислени и тъпи задачи за наивници като него . Но той нямаше избор и се налагаше да върши всичко това само защото му допадаше и беше свикнал със сегашния си живот . Лежеше все така на огромното си пухкаво легло и гледаше някакво предаване като стискаше телефона си в ръце . Усети , че клепачите му натежаваха но трябваше да остане буден за да дочака даденото обаждани . Това не стана защото неусетно се унесе и заспа без да иска и усети .

------------------------------------------------------------------------------------------------

Намираше се на някакво затънтено местенце оградено само и единствено от вода . Дори доброто време не можеше да промени странния факт , че той се бе озовал на лодка . Обичаше природата защото тя беше мистериозна за него но при положение , че на лодка и самолет не се качва защото смята , че не е ли на земя и няма ли опора под крака си не е сигурно и нормално . Но както и да е . Намираше се обърнат към едно от прозорчетата ако може така да се каже и най-важното беше , че отново пушеше цигара и имаше питие в ръката си . Странното беше , че дори и в съня си е с тях и не се разделят , очакваше се поне там да е без тях и да показва някакво друго лице но не . Дори не усети как зад него се е появило момиче и отгоре на това го познава . Обърна се веднага след като чу женския глас и името си но кого да види Киара момиче за , което дори не беше засичал по такива места . Но странното го зове .
- Киара ? Какво правиш тук ? – попита съвсем учудено той . Колкото и странно да беше той се радваше , че я среща тук . Дори и тя да не показва същото . Усмихна се и се замисли как я посрещна . Срамота , засипа я с въпроси , които не бяха от най-нужните . Все пак дори той самия не знаеше какво търси тук . Но въпреки това надигна чашата и отпи едно глътка от питието си . Въпреки , че вече не чувстваше вкуса му . Но не все още не беше пиян щом се държеше на крака . Видя , че вече си е наляла чаша без да го изчака да ѝ налее . Но това като , че ели не го учуди все пак тя е от бързите не се мотае . Въпреки това не беше най-добрия начин за посрещане в натръпнало състояние . Не можеше да отрече , че тя винаги му е била симпатична и може би за това в нейна компания той е себе си . Сваля маските дори за миг и забравя какъв всъщнос трябва да бъде .
- Да не би това да е лотката на родителите ти ? – каза съвсем шеговито защото знаеше , че този въпрос е тъп . Та тя бе от богато и грациозно семейство нямаше друг начин да не е тяхна .
Chiara.
Underworld
Underworld

ПисанеЗаглавие: Re: Chiara. & Лукас   Съб Май 04, 2013 6:24 pm

Киара повдигна рамене при въпроса на Лукас. Тя самата не беше особено сигурна какво търсеше тук, но така и така бяха двамата, поне можеше да си намерят някое приятно занимание, колкото да не скучаят. Кимна, когато той я попита дали това е лодката на родителите й.
-Да, баща ми доста обича яхти.. - каза тя и се усмихна, приближавайки се към него, докато отпиваше от уискито си.
Факт беше, че старият Капоне наистина имаше афинитет към яхти и коли. Сигурно на почти всяко голямо италианско пристанище имаше по една негова яхта. Може би и не само италианско. Този човек наистина обичаше яхтите,може би дори повече от парите.
-Е, все пак и двамаа сме тук.. какво ще кажеш за едно бързо плаване в открито море? - попита Киара и повдигна вежди, като извади онзи миличък поглед, на който сърце не му даваше на човек да откаже. Колко хора се бяха вързали на този ангелски поглед, който Киара използваше за изнудване и нищо повече. Но в случая едва ли имаше каквато и да било причина Лукас да откаже. Макар и рядко да се засичаха, той беше готин човек и съдейки по държанието му спрямо нея, не му беше неприятно в компанията й. А и днес беше един от онези топли дни, в които само морето можеше да те спаси от слънчев или топлинен удар. Киара не харесваше това време, не обичаше когато беше перкалено топло, просто в един момент нямаше какво друго да съблече, за да се разхлади. В момента беше с бяла рокличка, тотално неприлепнала по тялото. Материята й беше лекичка и ефирна и при всяко подухване на вятъра, платът се увиваше около бедрата на тъмнокоската.
-Хайде, хайде. Не можеш да кажеш "не", сигурна съм - каза Киара и без да чака отговор се засмя и го хвана за ръката, като го поведе напред към предната палуба, откъдето и се управляваше яхтата.
Лукас Касиди
Underworld
Underworld

ПисанеЗаглавие: Re: Chiara. & Лукас   Нед Май 05, 2013 7:36 pm

Времето беше ужасно топло а това за мен е перфектно защото обожавам слънцето и топлината . За разлика от повечето жители тук . Не знам как може да мразят слънцето като на него е толкова приятно . Но на Киара дори си нямам на идея как и хрумна да плувам в открито море малко странно ми се струва дори и за мен . Въпреки факта , че за мен странни неща няма . Но с тази нейна примамлива и едновременно умоляваща усмивка може да изнуди всеки да направи каквото тя иска . Но не и мен бих плувал само заради тръпката а не защото тя така чаровно ми се усмихва .
- Да не се наложи да ти правя изкуствено дишане ? – попитай аз и се засмях всъщност можеше да стане обратното тъй като не съм от най-добрите плувци . Но все пак трябва да се прояви като остроумен . Но всъщност нямам нищо против дори и да се наложи .
- Не , че имам нещо против . Но ще управлявам аз ! Не бих се оставил в ръцете на жена дори и на теб ! – поясних и продължих да вървя след нея докато ми дърпаше . Изключително странна личност е тя . Да дори мога да призная , че е една от всички , които не могат да бъдат разгадани . Но може би точно за това ми допада . Оставих чашата от страни докато ме дърпаше на някъде и се усмихнах доволно . За разлика от нея едно плуване в открито мори може да бъде прието като много възможности . Не може би не мислех трезво но какво от това .
- Добре , добре Киара спри се ще го направя само не ме дърпай . Имаме време .... за всичко . – ужас поне невинната ми усмивка може да оправи нещата . В този момент осъзнах , че явно е решила да ми удави или изтощи . Спрях се за момент и я прилепих към близката стена като поставих ръцете си от двете страни на главата ѝ и отместих кичур коса попаднал пред лицето ѝ .
- Не смяташ ли , че бързата работа не е най-доброто решение ? – повдигнах едната си вежда и се усмихнах доволно като не отделях погледа си от нейния .
- Още повече да ме караш да бързам в каквото и да било отношение . – смигнах ѝ като погледнах на страни и отново върнах погледа си на очите ѝ . И зачаках да видя реакцията ѝ . Това да ме кара да бързам е доста рисковано за това по-добре да не го прави но тъй като най-вероятно не знае сега бях длъжен да ѝ го поясня .
Chiara.
Underworld
Underworld

ПисанеЗаглавие: Re: Chiara. & Лукас   Нед Май 05, 2013 7:55 pm

-Да се надяваме, че изкуствено дишане няма да се наложи.. уж мога да плувам - каза Киара, докато вървяха напред към палубата. Или по-скоро тя вървеше, а Лукас я следваше само защото тя го бе хванала и го дърпаше напред заедно с нея. Макар че, да си признае, Киара нямаше против ако точно той се наложи да й прави изкуствено дишане.. да, трябваше да избие тези мисли от главата си.
Може би в друга ситуация би приела думите му, че не би се оставил в ръцете на жена, като обида, но не и сега. Поне не и от него, незнайно защо.
Вървейки, по едно време тъмнокоската усети само как Лукас я дръпна и в следващия момент гърба й опря в една от стените на яхтата, а той беше на едно изкушаващо близко разстояние до нея. Докато го наблюдаваше, погледът й се спря върху неговия и може би това я накара да не обърне много внимание на думите му и да чуе само края на въпроса му, което автоматично не й позволяваше да му отговори.
Когато отмести погледа си настрани за момент, това даде няколко секунди на Киара, в които можеше да се отърси от временното въздействие, което той имаше над нея.
-Нима? Не би се оставил дори в моите ръце? - попита тя и се подсмихна, подвигайки вежди.
Тази шега прозвуча по коренно различен начин от очаквания, можеше да се приеме направо като покана, а не това беше точно целта на Киара.
-И все пак понякога е добре да се бърза.. защото ако се забави човек, може и да не узнае какво е щял да спечели ако е побързал поне малко - каза тя и се засмя.
След думите си, тъмнокоската ловко плъзна дланите си по тялото на Лукас, но за да го избута поне на крачка-две от себе си. Това да е толкова близо.. някак си не й влияеше добре и си играеше с мислите й.
Лукас Касиди
Underworld
Underworld

ПисанеЗаглавие: Re: Chiara. & Лукас   Пон Май 06, 2013 11:04 am

Това уж не ми вдъхва много доверие , но защо пък не . Добре де защо си мислех само за такива неща ? Направих крачка на зад като усетих ръцете ѝ на тялото ми . Доволна но трудно забележима усмивка се появи на лицето ми и ѝ кимнах леко с глава да продължим на там на където ме беше повела . Усещах напрежение появило се в нея , което ми допадаше но се направих , че не съм го усетил .
- Е значи дори и да се удавя ти ще останеш жива щом можеш да плуваш . – засмях се и отново върнах сериозното си изражение . Мож би прекалено бързо сменях вида и настроението си но пък това ми допада . Така съм не предвидлив . Но тя е още по-загадачна и от мен . Минава ме по всичко в тази граница .
- Хъм за теб може и да се замисля . – не какви ги говорех . Нарушавам правилата си и това не е никак добре . Но защо не едно правило нищо няма да мистане или поне така се надявам .
- Като например ? Кога смяташ , че е добре да се бърза ? – попитах я доста закачливо докато продължавах да вървя . Тази „яхта“ ми се стори огромна . Не отделях дори за миг погледа си от нея като с крайето на окото ми или по-точно с периферното зрения виждах всяко нейно действие . На всякъде около нас имаше закачени спасителни пояси и други помощни предмeти , които ние най-вероятно няма да използваме .
Най-накрая се видя палубата . А колкото и странно да звучеше точно в този момeнт предпочитах да се разхождам на около от колкото да се правя на капитан . Само мислите ми ме накараха да се изсмея . А тя може би ме е помислила за луд . Не , че не бях на половина . Само жълта книжка ми трябва . Пуснах я да върви пред мен по последните стълби тъй като предпочитах да е пред погледа ми .
-Ще пиеш ли още нещо ? – попитах я понеже видях две шишета оставени на близо . Аз нямах намерения да пия повече . Но една цигара няма да откажа . Извадих запалката и кутията с цигари и запалих една докато чаках отговора ѝ . Намерих си и кристален пепелник тъй като нямах намерения да ѝ цапам яхтата с пепел . Обърнах се с лице към нея и се подпрях за момент за да я огледам отново докато ми отговореше на въпроса зададен преди малко .
Chiara.
Underworld
Underworld

ПисанеЗаглавие: Re: Chiara. & Лукас   Пон Май 06, 2013 4:58 pm

-Аз.. ъм, не знам - смотолеви Киара на въпроса му за какво според нея би било добре да се бърза. Не можеше да му отговори и то не можеше само защото все още не се бе отърсила от чувството, когато той бе така близо до нея.
Продължиха към палубата, като от време на време Киара хвърляше по един поглед към хоризонта или към останалите яхти на пристанището. Съвсем скоро стъпиха и на палубата.
Лукас я попита дали мисли да пие още и тогава тъмнокоската видя двете бутилки наблизо. Позамисли се само за секунда, след което поклати глава.
-Не мисля - каза кратко.
-Освен ако не искаш да гледаш как падам пияна зад борда - допълни след малко.
Киара не беше от момичетата, чиито идеал за добро прекарване беше да се напият възможно повече в петък вечер и да се озоват в леглото на някой непознат. Макар, че някои дори не стигаха до леглото, а само до задната.. в някои случаи и предната седалка на автомобила на непознатия. Не беше пълна въздържателка, но беше привърженичка на идеята, че една дама пияна е доста грозна гледка. А тя се беше на такива гледки. Беше нощна птица, но знаеше как да се забавлява и едновременно с това да помни как точно го е направила на следващата сутрин. Не обичаше да се налива, пиеше по две-три питиета, докато й беше приятно. По този начин си спестяваше и ужасния махморлук сутрин.
-Е, капитане.. оттук си ти - каза тя, правейки няколко крачки към рулът за управление на яхтата и се облегна на него, поглеждайки към Лукас с усмивка.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Chiara. & Лукас   

Chiara. & Лукас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1